Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Alternatywne pomysły na spędzenie wolnego czasu z własną rodziną

Przy okazji różnego rodzaju świąt zwykle we wszystkich naszych domach powtarza się niemal ten sam schemat - rodzina zazwyczaj spotyka się przy wielkim stole, co roku rozmawiając o tym samym, a na dodatek co roku przygotowując te same potrawy.
tableau - sport
Author: Your Best Digs
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli masz już dosyć tego rodzaju spędów rodzinnych, chciałbyś przełamać ów schemat i zrobić coś nowego, teraz mamy dla Ciebie parę podpowiedzi, jak zrobić coś nowego!


Pomysły na Wielkanoc


Wprawdzie zimowisko w górach z pewnością nikogo nie dziwi, czy myślałeś jednakże kiedyś o tym, aby spędzić w górach również Wielkanoc? Taki kilkudniowy wyjazd z najbliższą rodziną może być fantastycznym sposobem na spędzenie tych akurat świąt. Oczywiście sporo zależy od tego, kiedy dokładnie w danym roku wypadają święta i jaka konkretnie będzie pogoda, jednak ostatnimi czasy zwykle to Wielkanoc jest mocniej zimowa niż Boże Narodzenie (zastanawiam się nad zimowiskiem w górach). Wielkanoc w górach to zresztą nie tylko nasze góry, lecz także możliwość wyjechania za granicę - przykładowo we Włoszech sezon narciarski co roku trwa niemal do początku maja! Połączenie paru dni Wielkanocy z kilkoma dodatkowymi dniami wolnego to oczywiście znakomity sposób na Wielkanoc w górach na nartach lub snowboardzie - wielkanoc w górach.


podróże
Author: Jarosław Pocztarski
Source: http://www.flickr.com


Rozwiązania na Boże Narodzenie


sezon
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


Oczywiście zimą także możecie wybrać się w góry, jednak my z pewnością polecamy wybranie nieco cieplejszego kierunku.

Jeśli czujesz, że ta porada może okazać się według Ciebie za krótka, to zamieszczony poniżej (http://pomnikiwroclaw.pl/oferta/) post zapewne Cię usatysfakcjonuje. Kliknij i zobacz!

Jeżeli chcesz się uwolnić od panującej w Polsce szarugi i mrozu, wtedy znakomitym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szczególnie wyjazd w któreś ciepłe kraje.
Jeżeli się na to zdecydujesz, wtedy z pewnością nie będziesz żałować swojej decyzji i na pewno będziesz wspominać dane święta (warto sprawdzić ofertę dotyczącą produktu: kartka na wielkanoc) jako jedne z najlepszych świąt Bożego Narodzenia w całym swoim życiu!