Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Bezpieczne zabawki dla dzieciaków – na co zwrócić uwagę?

Kupujemy latoroślom gadżety na urodziny, Mikołaja – a przeważnie bez okazji, wyłącznie po to, aby spowodować frajdę.
zabawki dla dziewczynek
Author: conskeptical
Fabrykanci wabią atutami edukacyjnymi, estetycznymi jak też szczególną pomysłowością proponowanych przez siebie wyrobów. Czy jednakże to jest najważniejsze?
Wchodząc do sklepu z gadżetami możemy poczuć się przytłoczeni ogromem asortymentu: misie, klocki, lalki w każdej możliwej postaci, w zestawach niedużych i dużych. Gadżety świergoczące, mówiące, sikające – jak też takie, którymi sami ochoczo byśmy się pobawili, mimo iż maluchami już nie jesteśmy. Zabawki dla dzidziusiów, dla dwulatków, zabawki dla chłopców - asortyment jest przeogromny, wiesz się o nim - Po szczegóły sprawdź stronę KrainaZabawy Wybierając wśród tego bogactwa zabawek inspirujemy się przede wszystkim marzeniem dziecka. Nierzadko kierujemy uwagę też na to, czy zabawka będzie aktywizowała do rozwoju nowych umiejętności dla przykładu rozróżniania obrysów, nauki wyraźnej wymowy, opanowania literek. Czar zabawki też się liczy – im ładniejsza, tym z większym natężeniem przyciąga spojrzenie. Zafascynowani, skoncentrowani na walorach estetycznych, zapominamy częstokroć o tym, co powinno być najistotniejszym wyznacznikiem przy doborze zabawki, którą podarujemy własnemu czy zaprzyjaźnionemu maluchowi - bezpieczeństwo.
Zabawki dla dziewczynek oraz nie tylko muszą być przede wszystkim pewne i na to w szczególności musimy zwrócić uwagę, po więcej - Jak wypływa z najświeższych ankiet – co trzecia przetestowana przez IH zabawka dla dzieci nie spełnia wymogów.


Nieprawidłowości jednak nie są alarmujące na szczęście. Przeważnie bowiem na zabawkach nie umieszczano wymaganych przez prawo danych.