Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Czy masz pomysł, jaką czapkę zimową nabyć dla swojego maluszka? Wybór jest ogromny!

Do zimowego okresu trzeba się odpowiednio przygotować, też pod kątem garderoby. W wypadku dzieci niezwykle ważne bywa to, by porządnie osłonić uszy.
Maleńkie uszy są niezwykle wrażliwe na chłód, wilgoć i wiatry, co może doprowadzić do bardzo przykrych oraz groźnych schorzeń, więc warto dołożyć starań, by uszka malucha były porządnie zakryte - czapki dziecięce zimowe.


Przygotuj się do zimy i wybierz czapeczkę dla swojego dziecka


kolory
Author: Marcin Kargol
Source: http://www.flickr.com


Czapki dziecięce zimowe występują w niezwykle szerokim i urozmaiconym katalogu. Dzięki temu każda matka może wybrać idealne nakrycie głowy dla swego dziecka. Lepiej zapamiętać, że czapkę powinno się dobierać do warunków panujących na dworze: nie może ona być ani za cienka ani za gruba. Jeśli za oknem pojawiają się mrozy, dziecko powinno zakładać grubą czapkę, koniecznie należycie osłaniającą uszy. Najlepiej sprawdzają się czapki wiązane, ponieważ nie zsuwają się one z główki i uszy są dokładnie zabezpieczane przed chłodem - czapeczki niemowlęce.


czapeczki niemowlęce
Author: www.babymama.pl


czapki dziecięce zimowe
Author: Israel_photo_gallery
Source: http://www.flickr.com


Dla maluchów czapeczka na każdą pogodę


Całkiem maleńkie dzieci noszą czapeczki niemowlęce właściwie przez cały rok. Zimą muszą nosić czapki grube oraz odpowiednio zabezpieczające przed zimnem, wiosną trochę lżejsze oraz przewiewniejsze.

Przeczytaj ten artykuł, to również stanowi świetne źródło (http://kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-dyplomowe) prezentowanego problemu. Nie czekaj i kliknij a z pewnością nie pożałujesz.

Latem zazwyczaj zakłada się czapeczki, których zadaniem staje się ochrona przed promieniami słońca.
To także bardzo istotne, gdyż skóra maluszka jest wyjątkowo delikatna, a do poparzeń i udarów może dojść naprawdę łatwo. Na szczęście teraz można bez kłopotu kupić ładne oraz wygodne czapeczki dla niemowląt oraz chronić ich główki przed działaniem pogody.