Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Egzotyczne wakacje

Dominikana, karaibska wyspa to jedno z ukochanych miejsc wypoczynku nie tylko hollywodzkich gwiazd. Obecnie, na bielutkich plażach Dominikany, w cieniu rozłożystych plam kokosowych z zadowoleniem regenerują siły rodziny Kowalskich oraz Nowaków.

Egzotyczne wycieczki
Author: Joe deSousa
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mimo wszystko wolimy czynny wypoczynek czekają na nas interesujące wycieczki fakultatywne Dominikana.

Jeśli zaciekawił Cię niniejszy tekst, koniecznie zobacz jeszcze ten link! To świetna oferta (http://www.lajkonik-pik.pl/shop/kalwaryjska-6/) i tutaj odnajdziesz szczegółowe informacje.

W stolicy kraju, San Domingo odszukamy wiele interesujących zabytków z czasów kolonialnych, a także przytulne kafejki z niedrogim i pysznym jedzeniem. Ogromne wrażenie robi jednak na turystach fantastyczna przyroda. Koniecznie musimy więc wybrać się na pobliską wysepkę Saona, by ujrzeć piaszczystą płyciznę Piscina Natural.

A jeśli marzy się nam Dominikana nurkowanie, w przejrzystej i cieplutkiej wodzie spędzimy niezapomniane chwile przypatrując się ciekawie ubarwionym egzotycznym rybom - najlepsze wakacje na Dominikanie - oferta Villapolonia. Gdy wykupimy wycieczkę na safari, pamiętajmy, iż wielkim zaskoczeniem tej eskapady jest wspinaczka (www.alpinlife.pl/jakie-sa-podstawowe-akcesoria-wspinaczkowe-w-jakie-nalezy-sie-zaopatrzyc-n-3.html) trasą wiodącą przez... siedmiostopniowy wodospad.

Szczególnie atrakcyjną porą jest na Dominikanie przełom stycznia oraz lutego. To akurat wtedy na Karaiby przypływa rokrocznie ponad 200 waleni, by zakładać rodziny i rodzić potomstwo. Po zwiedzaniu klimatycznego miasteczka nabierzmy sił dając się namówić na najlepsze tutaj owoce - nawet pomocna strona, warto zajrzeć. A potem penetrujmy sklepiki, poszukując pamiątki dla bliskich osób.


Egzotyczna wycieczka
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Wycieczki Karaiby czekają na nas w opcji first minut i last minut. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Przecież i tak planujemy wakacje, po co czekać do ostatniej chwil?

Warto również korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka tańsza nawet o 40 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy będzie tani bilet. O parę procent tańsze zdarzają się też wycieczki sprzedawane przez Internet, ponieważ nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.