Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Kiedy oraz dlaczego powinna być wykonywana sesja noworodkowa?

Sesja noworodkowa jest wyjątkowym rodzajem zdjęć. Jest niepowtarzalna z różnorodnych względów. Po pierwsze pracujemy wtedy z maluszkiem, który naprawdę potrzebuje specjalistycznych warunków.
Chodzi o spokój, ciepło i bezpieczeństwo. Kolejnym powodem jest to, że fotografie noworodka tak jak żadne odmienne, moglibyśmy wykonać wyjątkowo artystycznie, dbając przy tym, aby zaplanować każdy detal końcowego rezultatu. Śpiący niemowlak pozwala na ustawienie w interesujących pozach oraz na zastosowanie delikatnych dodatków, które w efekcie będą tworzyć nie tylko ładny wizerunek malucha, ale również swoiste niewielkie dzieło sztuki. Następnym powodem jest to, że należy szanować fakt, że fotograficy działają z modelem, który dopiero niedawno się urodził. Należy mu się zatem spokój oraz wiele wypoczynku. W końcu poród jest nie tylko niezwykle wymagającym przeżyciem dla matki, ale także to jest trud i niemała dawka odczuć dla potomstwa. Nasuwa się zatem zapytanie: czy z wymienionych względów nie warto by było poczekać 3-4 tygodnie, żeby fotografie były mniej męczące. Fotografowie twierdzą, że nie.


łóżko
Author: alcuin lai
Source: http://www.flickr.com


Maluchy chwilę po narodzinach do końca drugiego tygodnia życia zazwyczaj dużo oraz mocno śpią. Robiąc fotografie przed upływem początkowych dwóch tygodni, posiadamy szansę ominąć którekolwiek najmniejsze niedogodności, czyli przyjść na sesję noworodkową oraz przeprowadzić ją prosto oraz miło. Jeżeli interesuje Cię fotografia noworodkowa Warszawa jest miastem, w którym odnajdziesz profesjonalne studio. Pracujący w nim fotografowie na pewno zrobią wSPAniałe ujęcia. Argumentem, dla którego warto jest wykonywać sesje noworodkowe jest sprawa poniekąd "gimnastyczna".
Często zachwycamy się zdjęciami noworodków z nóżkami przykurczonymi niemal do twarzy, z rączkami, które są złożone pod buzią. Wielokrotnie także obserwujemy malucha leżącego na brzuszku w koszyczku, lub ze stópkami ułożonymi zgodnie z naszym wyobrażeniem.