Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Klocki lego jako najlepszy pomysł na prezent dla chłopca praktycznie w każdym wieku

Rodzice, a szczególnie rodzice chrzestni, bardzo często łamią sobie głowę nad tym, jaki prezent zakupić dla chłopaków w wieku ok. 10 lat. Obecna dostępność zabawek i ich wielorakość sprawiają, że maluchy w każdym wieku posiadają w swoim kąciku do zabawy olbrzymie ilości plastikowych pojazdów czy lalek. W tak szerokim asortymencie niełatwo wybrać taką zabawkę, która spodoba się synowi. Nie chodzi przecież o to, aby podarować kolejny zeszyt z kolorowankami, który jeszcze w tym samym dniu wyląduje w kącie. Trzeba jednak podkreślić, że twórcy klocków lego świetnie wybrnęli z nakreślonej wyżej sytuacji, bo w mistrzowski sposób wyprodukowali zabawki, które dzieciom chyba nigdy się nie znudzą.

klocki Lego
Author: seblinux78
Source: http://www.flickr.com
Klocki lego można zakupić dla pociechy, która ma świadomość, że małych części nie bierze się do buzi. A ta maksymalna granica wieku, określona na pudełku, wynosi zazwyczaj 14 lat, ale i starsze dzieci, a nawet sami rodzice być może wyciągną dłoń po tę zabawkę. Tutaj przyjrzymy się jednej serii wspominanych klocków, a konkretnie będzie to lego ninjago.
Bajka o żółwiach ninja już dawno przeszedł do tradycji. Wojownicy byli dzielni i przeżywali ogrom ciekawych przygód. Klocki lego ninjago (Kraina Zabawy - LEGO Ninjago) nie pozostają oczywiście wierną kalką tamtych bohaterów. Chociaż nadal dane producent opakowań ozdobnych zawierają posążki wojowników, to na próżno szukać się tam żółwich twarzy.
Bądź co bądź chłopcy, a konkretniej uczniowie szkół podstawowych, będą wniebowzięci, jeżeli dostaną pod choinkę klocki lego ninjago (lego ninjago - Może jeszcze w tym samy dniu zaproszą swoich kolegów zza ściany, aby razem spędzić popołudnie na łączeniu poszczególnych części. Do takiej zabawy zostaną wciągnięci również rodziciele, a ich zadaniem będzie z pewnością docenienie twórczych efektów pracy dzieci.

Producenci klocków lego dołożyli wszystkich starań, żeby każdy model z danej serii był wykonany zgodnie z obowiązującymi normami i oczywiście każde opakowanie zawierało pełny zestaw elementów. A w przypadku klocków o tak miniaturowych rozmiarach, zapakowanie zestawu nie pozostaje tak łatwą czynnością. Jednakże w tych maleńkich częściach tkwi magiczność tego towaru. Składanie niedużych klocuszków uczy nasze pociechy kreatywności, a dodatkowo także ćwiczy ich ręczną sprawność.