Kołobrzeg, tutaj nie ma mowy o nudzie!

Co roku nad polskie morze ściągają miliony turystów. Przyczyna jest jedna. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak tutaj. Szerokich, białych i z delikatnym piaskiem. Dlatego, nie trzeba lecieć do Chorwacji czy Egiptu, po to by na własnej skórze poczuć upalne słońce i naładować akumulatory na resztę roku.


Kołbrzeg
Author: brzeszczot
Source: www.sxc.hu
Wystarczy udać się nad Bałtyk. Morze Bałtyckie, choć nieco zimniejsze, absolutnie nie odbiega urodą od lazurowych wód południa Europy. W jakie miejsce zatem warto wybrać się na tegoroczne wakacje?
Z całą pewnością udane chwile uda nam się spełnić w Kołobrzegu. Kołobrzeskie plaże zyskały sobie miano najpiękniejszych. Nic więc dziwnego, iż spotkać na nich można zarówno miłośników sportów wodnych, jak i plażowiczów. Warte odwiedzin są tu trzy plaże: Plaża Centralna o długości niemal 400 metrów oraz Plaża (http://siatkasportowa.pl/sklep/siatka-do-siatkowki-plazowej/) Zachodnia i Plaża Wschodnia. Kołobrzeg to przepiękne, czyste i cały czas rozwijające się miasto, ze swą bogatą, ciekawą historią, portem a także latarnią morską. To wymarzone miejsce na piesze wędrówki i poznanie miasta i jego okolic, dlatego w chwilach kiedy aura pozostawia wiele do życzenia – miasto oferuje nam wiele atrakcji.

[
Sopocka plaża
Author: maciekbor
Source: http://www.flickr.com/
]Musimy jedynie poświęcić trochę czasu na wyszukanie odpowiedniego miejsca noclegowego, a zrozumiemy, że letnie wojaże nad Bałtykiem mogą być tak samo udane jak za granicą. Znalezienie noclegu potrwa szybciej niż sądzimy. Wystarczy jedynie wystukać w wyszukiwarce frazę Kołobrzeg noclegi blisko morza, a już niedługo znajdziemy się w tym urokliwym mieście.
Moda i łatwa dostępność wycieczek na zagraniczne urlopy sprawiły, iż wiele turystów zapomniało o wakacjach spędzonych nad polskim morzem. A polskie morze to nie tylko drobny piasek i słona woda, ale też klimat, który zbawiennie wpływa na nasze zdrowie.


Powietrze bogate w jod podnosi odporność, a kąpiel w słonej, morskiej wodzie pozytywnie wpływa na nasz organizm.
Tylko w Kołobrzegu poczujemy klimat nadmorskiego kurortu (Zapytaj w Villa Mare). Proszę wierzyć, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie: relaks na zadbanej plaży, zwiedzanie zabytków, których w mieście nie brakuje, podziwianie widoku morza z tarasu latarni czy też ciekawe, nocne życie.