Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Pierwsze pólrocze tego roku już za nami i najwyższa pora pomyśleć o końcówce roku, aby za chwile nie było już za późno

Tę najlepszą imprezę kończącą kolejny rok musimy obmyślić dużo wcześniej, bo potem na ogół nie ma już wolnych miejsc.


Polubiliśmy aktywny odpoczynek i nawet zimową porą nęci nas do uprawiania sportu.wnętrz kolejki wagonikowej na stoku
Author: fabianpimminger
Source: http://www.flickr.com

Bardzo wielu z nas wiąże sylwestrową noc z niedługim , zimowym urlopem, aby kolejny raz odrobinę odpocząć w urokliwym, lubianym zakątku. Ci, którzy kochają jazdę na nartach, od kilku ładnych lat tę końcówkę roku spędzają w analogiczny sposób. Narty w Alpach to dla fanów białego szaleństwa niekłamana urozmaicenie i szumne powitanie kolejnego roku także. Takie zorganizowane wyjazdy na narty mogą się pochwalić dużą popularnością od dłuższego czasu i bardzo łatwo odnaleźć je w ofercie biur turystycznych. Oferta narty we włoszech to wszakże zapewnienie wspaniałej pogody i komfortowych warunków do szusowania po trasach narciarskich.W naszym państwie przecież nie zawsze posiadamy taką sposobność, gdyż pogoda lubi płatać figle. Dla amatorów białego szaleństwa to zatem rzeczywisty raj. Nic nie może równać się takiemu czynnemu wypoczynkowi w uroczych zakątkach wspaniałych gór.


Jeśli kochamy jazdę na nartach powinno się pojechać dokładnie tam. Pogodę idealną do jazdy mamy zapewnioną, a co bardzo ważne, ceny są naprawdę niewygórowane. Taki wyjazd to wspaniałe przeżycie na długi czas i Ci, którzy choćby jeden raz tak przeżyli sylwestrową noc (zobacz na stronie), ponownie tu przyjeżdżają.