Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Pomysły i sposoby na ciekawe wykorzystanie wakacyjnych miesięcy, kilka zalet wyjazdów na obozy konne.

Wakacyjne miesiące to dla dzieci i młodzieży okres błogiego wypoczynku i zabawy. Przez dwa wolne miesiące da się zrobić naprawdę wiele ciekawych rzeczy, jeśli się tylko będzie miało na to ochotę. Niestety w dalszym ciągu są młodzi ludzie, którzy każdą wolną chwilę spędzają na grach komputerowych, a przecież tyloma rzeczami można się zająć.

koń
Mając rower można całymi godzinami zwiedzać okolice, jeżeli w okolicy jest jezioro domki letniskowe nad jeziorem czy basen, to z niego korzystać, albo zwyczajnie wyjść z kolegami zagrać w piłkę. Sporo młodych osób wyjeżdża w tym czasie na jakieś zorganizowane wakacje, będą to na przykład najróżniejsze kolonie i obozy. Większość z nich ma charakter uniwersalny, czyli będzie na nich plażowanie, różne zabawy, gry i wycieczki. I zdecydowanej większości dzieci będzie to pasować, bo poznają nowe osoby, będą się przed kilkanaście dni doskonale bawić, a jeżeli pogoda dopisze, to wrócą zadowolone i opalone. Jeżeli ktoś jednak ma określone zainteresowania, to może poszukać wyjazdu, na jakim będzie mógł kontynuować swoją pasję.Z pewnością takich obozów będą szukać osoby interesujące się konną jazdą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo dużo stadnin organizuje tego typu kompleksowe obozy przez wakacje. Przeważnie jeżdżą na nie osoby, jakie wiedzą, że im się to spodoba, ale trafiają się też takie, które chcą spróbować czegoś nowego. W wielu przypadkach takie obozy konne przeradzają się w długoletnią miłość, a jeżeli ktoś po powrocie stwierdzi, że to jednak nie dla niego, to też nic się nie dzieje. Zwyczajnie poszuka innej pasji, a obóz potraktuje jako miłą przygodę.

koń zimą
Author: Aaron Jenkin
Source: http://www.flickr.com
W czasie obozów konnych uczestniczące w nich osoby w pierwszej kolejności ćwiczą własne umiejętności. Lecz dzięki temu, że są na miejscu wraz z końmi, to też w jakimś stopniu muszą się nimi opiekować. Wybierając obóz konny należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, gdzie jest położony i ile w nim będzie koni do dyspozycji na wszystkich. Istotne jest także, żeby uczestnikami obozu opiekowali się doświadczeni instruktorzy, dzięki temu można się będzie dużo nauczyć.