Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Powrót gier planszowych - dlaczego warto grać w gry planszowe, jakie rozwijają kreatywność

Kiedy chcemy miło spędzać czas warto spędzać go z kimś bliskim. Dobrze jednak mieć jakieś wspólne zajęcie. Nie muszą to być następne alkoholowe party, może to być coś o wiele bardziej ciekawego. Ostatnio niesamowicie popularne stały się gry planszowe. Kiedyś planszówki były jednym z głównych możliwości na wspólny relaks, dziś się to odrobinę pozmieniało. W dzisiejszych czasach najważniejszy jest komputer. Jednak musimy pamiętać o tym, że są również inne możliwości na spędzanie razem czasu wolnego.


Jeżeli chcielibyśmy żeby nasze dzieci spędzały z nami jeden wieczór w tygodniu powinniśmy znaleźć wabik, a planszówki na sto procent okaże się bardzo dobrą opcją. Czemu? Bo obecnie planszówek jest mnóstwo. Można wybrać taką grę, w którą nasza pociecha zawsze gra na komputerze.

Bardzo nam miło, że ten post zostawił po sobie pozytywne uczucie. Mamy zamiar zaprosić Cię do nowej strony - tam można zobaczyć tutaj (http://copyline.pl/serwis/) świeże wątki.

Będzie to dla dziecka jakaś odmiana, a i my uzyskamy informację czy tak naprawdę nasza młodsza czy starsza pociecha będzie zafascynowana. Dlatego jeżeli rzeczywiście zechcemy zagrać w coś fajnego i przyjemnie spędzić czas, to musimy inwestować w gry planszowe.
gra planszowa
Author: Angelia Sims
Source: http://www.flickr.com


Gry na imprezę i nie jedynie

Gdy organizujemy imprezę należy pamiętać o tym, żeby stworzyć wszystkim gościom fajne warunki. Ważne jest by zapewnić jakąś rozrywkę. Jasne jest, że alkohol i coś do przegryzienia jest niezbędne, ale powinniśmy również nie zapominać o innych atrakcjach. Istnieją różne interesujące gry imprezowe, które sprawią, że całe towarzystwo będzie poruszone i pozytywnie zaskoczone. Możemy kupić gry planszowe na kilka osób i spędzić wieczór przy grze ze znajomymi. To świetna opcja w szczególności, jeśli chcielibyśmy w jakiś sposób zabawić wszystkich. Więcej na witrynie .


Bo siedzenie i nicnierobienie na sofie przed telewizorem zdecydowanie nie jest odpowiednią opcją. Sensowniej wybrać grę planszową i w nią grać. Wszystko zależy od ilości osób, które zostały zaproszone. Powinniśmy pamiętać, że miejsce do gry powinno być dla każdego i dobrze też nie zapominać, że zawsze może przyjść osoba, która będzie wolała się przyjrzeć a nie grać. Ale jest wiele gier, w których ilość graczy to zakres od-do, nie trzeba, więc mieć konkretnie 3 czy dokładnie sześciu osób. Do gry może najczęściej przysiąść od 2 do 6 graczy.