Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Udany wyjazd na wakacje? Skorzystaj z ciekawych propozycji last minute

Każdy chciałby mieć udane wczasy, zatem jeśli tylko umożliwiają mu to fundusze, rozgląda się za ciekawymi propozycjami wyjazdów. Jedną z znakomitych opcji są last minute. Wczasy takie znajdziesz w większości biur podróży. Z jakich przyczyn warto jest wziąć pod uwagę takie propozycje?

morska plaża
Author: steven milne
Source: http://www.flickr.com
Pierwszym przymiotem jest niska cena. Wyjazdy zamawiane na ostatnią chwilę mogą być o kilkanaście, a może i kilkadziesiąt procent tańsze. To daje znaczną oszczędność w finansach przeznaczonych na urlop, a oszczędzone środki można przeznaczyć na przykład na zakup waluty, gdyż w większości bardzo popularnych krajów na wczasy walutą jest Euro. Wyszukanie taniej propozycji nie powinno być najtrudniejsze, ale nie zachwycajmy się ceną, lecz od razu skontrolujmy standard hotelu. Może się bowiem okazać, iż poprzedni turyści skarżyli się na nie sprzątanie pokojów, niesmaczne jedzenie lub niemiłą obsługę hotelową, co również jest znaczące, jeśli chcemy, aby nic nie popsuło nam wakacyjnej atmosfery.

Szukając właściwych ofert dobrze jest również zweryfikować dodatkowe atrakcje, ponieważ w wielu tańszych obiektach hotelowych gościom brak animacji. Co prawda można spędzić czas poza hotelem, ale dyskoteka albo przyjemny wieczór z występami może decydowanie uatrakcyjnić nasz pobyt. Pozytywem opcji last minute wczasy jest również bez wątpienia możliwość spontanicznego urlopu - odważ się. Nie każdy bowiem lubi kilkutygodniowe przygotowania. Niektórzy wolą spakować się i jechać albo polecieć tam, dokąd kupili bilet. Takie wakacje Grecja (sprawdź, czy się załapiesz) są bardzo fajne, lecz nie sprawdzą się we wszystkich przypadkach, zwłaszcza wtedy, gdy masz małe dzieci i musisz dopasować swoje plany do ich potrzeb.



wakcje w Grecji
Author: Dimitris Karkanis
Source: http://www.flickr.com
Należy jeszcze wspomnieć o ewentualności kupienia wyjazdów last minute nie tylko podczas lata. Warto jest jechać do ciepłych krajów, gdy u nas za oknem jest już szaro i deszczowo, aby przez kilka dni korzystać ze słońca oraz wrócić do domu z rewelacyjną opalenizną. Jeżeli i ty planujesz niniejsze wakacje, Grecja to wyłącznie jeden z krajów, do których możesz się wybrać. Warto też mieć na uwadze inne państwa, na przykład Hiszpanię lub Włochy, gdzie możesz spędzić tak samo świetny urlop, zwiedzając miejscowe zabytki oraz smakując lokalne potrawy. Wakacje są jedynie raz do roku, toteż dobrze jest wybrać miejsce, o jakim marzyliśmy i cieszyć się każdym dniem wyjazdu.