Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Wiele egzotycznych miejsc jest szybko dostępnych dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym

Ekskluzywna wycieczka wakacyjna do egzotycznych krajów takich, jak np. Japonia, Meksyk, czy kraje Ameryki łacińskiej nie jest tania. W wydatkach wielu z nas, jest to odpowiednik kilkumiesięcznej pensji. Pomimo to zwolenników na tego typu wyjazdów jest wielu.


Gdy nastają zimne miesiące, niektórzy z uśmiechem na ustach kupują narty, lecz sporo Polaków, na ze względu na pogodę, wybiera wyjazd do regionów egzotycznych. Spędzenie zimnych dni w ciepłych krajach bywa nie rzadko znacznie tańsze aniżeli w sezonie turystycznym zaś z całą pewnością bardziej atrakcyjne. Krótkie zimowe wakacje na gorącym piasku mogą być wspaniałą ucieczką od szarości za oknem i posępnego jesiennego krajobrazu ulic.


Egzotyczne wakacje łączą nam się z dalekimi krajami skąpanymi w cieple i najróżniejszych kolorach. Ważne jest też istnienie białych pisków pod palmami kokosowymi, niebieskim oceanem - http://www.eccotravel.eu/. Dla szczególnie tych lubiących zakupy taki urlop to arabski bazar pełen niesamowitych zapachów. Są i zwolennicy gwarnych Azjatyckich miast, gdzie korki, wiecznie hałaśliwie, ale odmiennie, barwniej.


wrocławskie kamienice
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Na wakacje szukamy nade wszystko odmiany. Dziś, mówiąc egzotyczny, mamy zazwyczaj na myśli kraj mocno odległy. Ale w tym wypadku za odległą podróż powinniśmy zaliczyć również wycieczki do USA. Choć swoją drogą mogłoby się wydawać, że znamy ten kraj z filmów i telewizji. Można się pomylić, Stany Zjednoczone dla niejednego z nas to podróż w nieznane, sam jestem zwolennikiem, więc regularnie przeglądam wycieczki do usa. Nie uznwycieczki do usatyczny wycieczkę do Norwegii czy Wielkiej Brytanii.


Gdy pokonujemy tysiące kilometrów zmienia się pejzaż, ludzie, natura, miejscowa kuchnia. Stykamy się wtedy z czymś nowym, jeszcze nam dobrze nie znanym. Czasami jednak nie potrzebujemy aby to przeżyć wyprawy na inny koniec świata.