Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Wszystko czego potrzebujesz małe dziecko

Rok pełny jest najróżniejszych okazji do sprawiania wspaniałych prezentów naszym ukochanym maluchom. Wybierając renomowane produkty dla dzieci trzeba mieć na względzie wiele aspektów. Z pewnością na pierwszym miejscu zazwyczaj stoją trzy cechy: wytrzymałość, bezpieczeństwo oraz cena. Dlaczego jest to ważne dla rodziców?


O tym jakie klocki można bezpiecznie dać dziecku przyjaciół na urodziny a także czy materiały z których są wykonane nie są niebezpieczne należy upewnić się wcześniej. Jak wiadomo z mediów wpadki jakościowe zdarzają się najlepszym firmom.
Dla wielu rodziców najlepsze są te zabawki, które nie tylko dostarczają zabawy ale także wspierają rozwój maluchów. Takie są zabawki kreatywne. Dzięki nim dzieci mają znakomite oraz rozwijające zajęcie na długi czas.

DIY – czyli zrób to sam w dziecięcej bawialni
Moda i trendy jak wiadomo dotyczą prawie wszystkich dziedzin życia. Tym samym warto wiedzieć, że najmodniejsza lalka jaką można podarować ukochanej córeczce należy szukać wśród produktów wykonywanych ręcznie. Do mody wróciły bowiem ręcznie szyte lalki. To prawdziwy hit i powiew świeżości . Miękkie w dotyku urocze lalki są nie tylko bezpieczne, piękne i miękkie, ale też doskonale pasują do nowoczesnej aranżacji pokoików dziecięcych. Dzięki temu, że nie posiadają elementów drobnych i twardych doskonale nadają się także jako przytulanki dla bardzo małych dzieci.