Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Zabawy przeznaczone dla malutkich dzieci - czyli, z jakiego miejsca brać pomysły na "zdrowe" zabawy przeznaczone dla najmłodszych

Spora liczba rodziców boryka się wraz z problemem, jakim to są zabawy dla dzieciaka, w szczególności jeśli owe dziecko jest jedynakiem. Sporej liczbie rodzicom zdaje się, że tym z nich, którzy mają co najmniej dwójkę pociech, problem z zabawami nie grozi, albowiem dzieci "zajmą się sobą".


Czasami tak w istocie bywa, lecz jeżeli w dobry sposób się po przyglądać, to pewne rodzeństwa, nie bardzo lubią się z sobą bawić, lub po prostu różnica wieku jest pomiędzy nimi zbyt duża...


pierwsza komunia
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Zabawy dla dzieci, jest to temat dość trudny, szczególnie jeśli występuje napomknięta powyżej spora różnica wieku pomiędzy rodzeństwem. Troszkę inaczej jednak sprawa wygląda, gdy zabawy tycza się małych dzieciaków, najczęściej mających rok lub ze dwa-trzy lata różnicy między sobą. W takich przypadkach zabawy dla małych dzieci, są dużo bardziej "dostępne", albowiem mała różnica wieku może powodować, iż bardziej dużo zabaw ma możliwość "wejść w życie", gdyż będą one na tym samym poziomie co każdziutkie spośród bawiących się dzieci. Jeśli jednak dobrze się po przyglądać naszym dzieciom, nawet i między nich może po wkradać się nuda, z tego powodu dobrze bywa mieć pod rączką pomysł na zabawę dla nich, aby nie przesiedziały przed telewizorem, bądź tak jak obecnie jeszcze bardziej często przed komputerem czy też tabletem, całego dzionka.


Pomysły na takie zabawy bez problemiku znajdziemy wewnątrz sieci, gdzie odnajdziemy pełniutko porad od pozostałych rodziców, mających podobne problemy z własnymi dziećmi. Nie pozwól, aby twoje maluszki spędziły dzieciństwo poprzez sprzętami elektronicznymi, tylko daj wolność jego wyobraźni!