atrakcje

Atrakcje południa Polski

zakopane
Source: www.morguefile.com
Zakopane to dla gro z nas zimowa stolica Polski. Każdego roku jest ono odwiedzane przez setki gości nie tylko z naszego kraju, ale również coraz częściej przez turystów ze Wschodu. Dlaczego tak się dzieje? Atrakcje zakopane ma jedyne w swoim rodzaju i one właśnie czynią wyjątkowy klimat tego miejsca. Atrakcje zakopane są niezmiernie charakterystyczne. Jedną z z nich jest z pewnością Kolejka na Kasprowy Wierch. Wozi turystów blisko od 80 lat. Została zbudowana jeszcze przed II wojną światową. Na szczyt Kasprowego Wierchu kolejka dowozi nas w 12 minut. Z powrotem możemy wybrać się na pieszą wycieczkę w sam dół Zakopanego.

Hotele w Szklarskiej Porębie, jakie świetnie nadają się na rezerwację w Sylwestra.

szklarska poręba
Author: Motorrad-Presse.com
Source: http://www.flickr.com
Za niedługo zabawa sylwestrowa, w związku z tym sporo ludzi myśli nad tym, jak spędzić tę niezwykłą noc. Każdy naturalnie ma własne upodobania, aczkolwiek stwierdzić trzeba, że od kilku lat wyjątkowo popularnością cieszą się eskapady w góry. Turyści mają możliwość wtedy w niezwykłych warunkach cieszyć się z widoków, a na dodatek odcinać od dnia codziennego. Nic dziwnego, że hotele w Szklarskiej Porębie, jakie idealnie nadają się na rezerwację z okazji zabawy sylwestrowej są już zajęte na długo przed zakończeniem roku.

Kotlina Kłodzka dla urlopowiczów - jakie ciekawostki i atrakcje można obejrzeć w tym rejonie.

miejsca noclegowe
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com
Rejon Kotliny Kłodzkiej to popularne miejsce zimowego i letniego wypoczynku. W zasadzie przez wszystkie pory roku coś ciekawego można robić, bo w ofercie będzie nie tylko przepiękna przyroda, ale także sporo znanych w całym kraju zabytków.

Pages