Biura podróży

Jak właściwie przygotować się na wycieczkę do egzotycznych krajów, na przykład do Republiki Południowej Afryki?

Emiraty Arabskie
Author: Costantino Beretta
Source: http://www.flickr.com
Planując wycieczkę do egzotycznych krajów mnóstwo ludzi zastanawia się, czy jest potrzebna wiza. Aby pojechać do Republiki Południowej Afryki nie ma wymogu posiadania wizy. Obywatele polscy posiadający ważny paszport mogą udać się do RPA do 30 dni bez posiadania wizy. Jednak osoby udające się na znacznie dłuższy od podanego wyżej termin, przykładowo w celu podjęcia pracy muszą mieć wizę.

Organizujesz wczasy na własną rękę czy z biurem podróży? Poznaj plusy i minusy tych rozwiązań!

Loty
Author: Bernal Saborio
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas nie wyobraża sobie praktycznie zwiedzania świata w inny sposób jak tylko z burami podróży. Okazuje się jednak, że jest całkiem spora grupa ludzi planujących swoje wczasy od początku do końca osobiście - jakie ma to plusy, a jakie wady? Poznaj naszą opinię!

Zalety późnego urlopu

Egipt
Author: Egypt Excursions Online
Source: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, iż słodka perspektywa wakacji pojawia się w wyjątkowym, bo jesiennym momencie. A słońce? - zastanawiamy się wówczas. Jednak gdy popatrzeć na jesienny urlop z innego punktu widzenia, nabierzemy przekonania, że ta najbardziej sentymentalna pora roku jest znakomita na wakacje. Co więcej, wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – dopiero kiedy przeminą letnie upały, zaczynają pakować walizki.