namiot

Gdy zamierasz podczas dni wolnych od pracy spać pod gołym niebem, nie zapomnij zabrać ze sobą paru niezbędnych przyborów

Pralka turystyczna
Urlopowy czas chcielibyśmy spędzić nie tylko w towarzystwie koleżanek z szkolnych lat, ale również w jakimś interesującym miejscu w naszej ojczyźnie albo zagranicą. Gdy jedni preferują pobyt w luksusowym pensjonacie, to inni decydują się na parudniową wycieczkę w góry. Decyzję, w które miejsce pojechać, warto podjąć odpowiednio wcześniej, ponieważ od tej właśnie decyzji wiele zależy, np. zawartość bagażu.

Spędzanie wakacji nad Bałtykiem

Bałtyk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Sporo ludzi każdego roku staje przed trudnym wyborem na temat miejsca i metody wykorzystywania urlopu. W ostatnim czasie przykładowo bardzo powszechne jest udawanie się za granicę na wakacje. Jednak dla ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na zagraniczne wycieczki, pozostaja wakacje na terenie Polski. Pod tym względem też jest wiele zachęcających opcji.

Jeżeli wybierasz się na wakacje w bardziej ekstremalnym guście, uwielbiasz sport i nowe, wędrowne przygody – zainwestuj czas i pieniądze w odpowiednią odzież i wyposażenie

wycieczka w góry
Author: Connie Lu
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi lato, robi się ciepło, każdemu polepsza się humor i wciąż myślimy o wypoczynkowym wolnym. Nie wszyscy jednakże preferują piaskowe plaże i leżenie nad woda. Funkcjonuje w naszym kraju sporo hobbystów sportowych i wspinaczkowych zapaleńców. Okres letni sprzyja sporej ilości wyprawom górskim, trasom rowerowym, porannemu biegowi, czy uprawianiu różnorodnych dziedzin wyczynowych i niepopularnych.