odpoczynek

Atrakcje południa Polski

zakopane
Source: www.morguefile.com
Zakopane to dla wielu z nas zimowa stolica Polski. Rokrocznie jest ono nawiedzane przez dziesiątki gości nie tylko z naszego kraju, ale też coraz częściej przez gości zaa wschodniej granicy. Dlaczego tak tak jest? Atrakcje zakopane ma jedyne w swoim rodzaju i to one właśnie tworzą unikatowy klimat tegoż regionu. Atrakcje zakopane są wyjątkowo charakterystyczne. Jedną z atrakcji jest z całą pewnością Kolejka na Kasprowy Wierch. Wozi turystów blisko od osiemdziesięciu lat. Została skonstruowana jeszcze przed II wojną światową. Na szczyt Kasprowego Wierchu kolejka dostarczy nas w dwanaście minut. Potem możemy wybrać się na wycieczkę w dół Zakopanego.

Pomysły i sposoby na ciekawe wykorzystanie wakacyjnych miesięcy, kilka zalet wyjazdów na obozy konne.

koń
Author: Sara Mofford
Source: http://www.flickr.com
Wakacje to dla młodzieży i dzieci czas beztroskiej zabawy i odpoczynku. Przez ponad sześćdziesiąt dni da się zrobić naprawdę wiele ciekawych rzeczy, jeśli tylko się chciało. Niestety nadal są młodzi ludzie, którzy każdą wolną chwilę będą spędzać na graniu w gry, a przecież można tak dużo robić.

Urok domków kaszubskich

na Kaszubach
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Wypoczynek za miastem wcale nie musi być kosztowny, o czym nadal przekonują nas kolejne osoby wyjeżdżające i podróżujące z rodziną za grosze. W tym celu dobrze jest sprawdzać dobre ceny na różnych portalach w sieci, jak również możemy brać udział w kolejnych konkursach tematycznych. To właśnie w nich często jest do wygrania wyjątkowy voucher na wycieczkę.