podróż

Wycieczki do egzotycznych krajów

egzotyczne wakacje
Author: Simson Petrol
Source: http://www.flickr.com
Wycieczki egzotyczne miejsca wcale nie muszą być drogie. W sezonie jak i poza nim można zapolować na promocje bądź spróbować zorganizować sobie wypoczynek samodzielnie. Omijając usługi biur podróży, można sporo zaoszczędzić. Jednak jest to zdecydowanie opcja dla tych, którzy nie obawiają się wyzwań. Dla tych właśnie osób, nagrodą za włożony trud będzie niezapomniana podróż… na każdą kieszeń!

Rzeczy, które przydają się w czasie wycieczek po

wycieczka w góry
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wszystkie najważniejsze rzeczy, jakie będą przydatne osobom lubiącym podróżować można kupić bez kłopotu w sklepach internetowych. Powstało już dużo specjalistycznych sklepów wirtualnych, zajmujących się sprzedażą tego typu sprzętu. I to abstrahując od tego, czy będzie chodzić o czas lata, lub wyjazdy w zimie. W związku z tym dobrze będzie solidnie przygotowywać się do każdej eskapady, by podczas jej trwania nic nie było w stanie nas zaskakiwać.

Jak odnaleźć należyty hotel?

łóżko, hotel
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Jak planować noclegi, zwłaszcza kiedy liczą się dla nas nieduże koszta wyjazdów? Gdy myślimy o noclegu w nowym miejscu, pierwszym co przychodzi do głowy jest oczywiście hotel. Łączy nam się on – zapewne nie bez powodu – z najwyższą opcją cenową. Tak jednak być nie musi. Możemy też spędzić urlop w wygodnych warunkach i wcale nie wydać na to majątku. Jakim sposobem jednakże odnaleźć idealne miejsce na schronienie? Gdzie szukać tanich hoteli?

Tanie loty z Katowic do Paryża - czytaj na ten temat więcej

Francja
Author: Krzysztof Belczyński
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością każdy marzy o zwiedzeniu Francji, a zwłaszcza miasta zakochanych, Paryża. Wspaniałe wakacje mogą również minąć w hiszpańskim miasteczku skąpanym w słońcu. Lecz jak dostać się do innego miasta w Europie, kiedy największe polskie linie lotnicze są za daleko?

Pages