podróż

Rzeczy, które przydają się w czasie wycieczek po

wycieczka w góry
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wszystkie najważniejsze gadżety, jakie przydają się osobom lubiącym podróżować można kupić bez trudności w sklepach prosperujących w sieci. Powstało już dużo wyspecjalizowanych sklepów online, zajmujących się sprzedawaniem tego typu asortymentu. I to abstrahując od tego, czy będzie chodzić o czas lata, albo wyjazdy zimowe. Dlatego opłaca się solidnie przygotowywać się do każdej bez wyjątku eskapady, by w trakcie jej odbywania coś nie mogło nas zaskakiwać.

Jak odnaleźć należyty hotel?

łóżko, hotel
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Jak planować noclegi, zwłaszcza kiedy liczą się dla nas nieduże koszta wyjazdów? Gdy myślimy o noclegu w nowym miejscu, pierwszym co przychodzi do głowy jest oczywiście hotel. Łączy nam się on – zapewne nie bez powodu – z najwyższą opcją cenową. Tak jednak być nie musi. Możemy też spędzić urlop w wygodnych warunkach i wcale nie wydać na to majątku. Jakim sposobem jednakże odnaleźć idealne miejsce na schronienie? Gdzie szukać tanich hoteli?

Tanie loty z Katowic do Paryża - czytaj na ten temat więcej

Francja
Author: Krzysztof Belczyński
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością każdy marzy o zwiedzeniu Francji, a zwłaszcza miasta zakochanych, Paryża. Wspaniałe wakacje mogą również minąć w hiszpańskim miasteczku skąpanym w słońcu. Lecz jak dostać się do innego miasta w Europie, kiedy największe polskie linie lotnicze są za daleko?

Pages