Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Klocki lego są świetnym pomysłem na prezent świąteczny - dzięki takiego rodzaju klockom nasze pociechy mogą się rozwijać świetnie się bawiąc

Lego od wielu lat zaliczają się do jednych z najbardziej popularnych zabawek. Praktycznie każde dziecko uwielbia budować samochody i statki, kreować gospodarstwa i miasta, przekształcać nowe pojazdy i budynki. Klocki lego mogą rozwijać wyobraźnię dziecka przez sporą ilość kombinacji ich wzajemnego łączenia. Innym na to dowodem jest fakt, że nierzadko dzieciaki poszukują własnych rozwiązań podczas zabawy klockami, a oprócz tego nierzadko mają już jakiś pomysł w myślach zanim jeszcze zaczną składanie.


lego
Author: Gianni Bassini
Source: http://www.flickr.com
Taki typ podejścia do budowania klocków lego niesie za sobą jeszcze jeden fakt - klocki lego mają bardzo duży wpływ na rozwój pomysłowości dziecka oraz jego twórczego myślenia i planowania. Jest również następnycałkiem istotny czynnik zabawy klockami lego, mianowicie zwiększenie zdolności manualnych dziecka. Dzięki klockom lego mamy możliwość zatroszczenia się o to, aby nasza pociecha kształtowało swoją motorykę już w bardzo młodym wieku. Takie dobre strony zabawy klockami lego powodują, że klocki lego stają się znakomitym pomysłem na prezent.


Zbliża się Mikołaj strój św mikołaja i można zastanowić się, czy tego typu prezent nie będzie ciekawszy niż przykładowo jeszcze jedna gra komputerowa. Naturalnie klocki lego są bardzo różne, jedne przeznaczone są dla chłopców zainteresowanych samochodami i maszynami a inne wyprodukowane są dla dzieci, które interesują się robotami, jak w przypadku klocków hero factory. Znajdziemy również klocki lego dla dziewczynek.
lego
Author: Gianni Bassini
Source: http://www.flickr.com
Klocki lego hero factory natomiast są ostatnimi czasy całkiem popularne i dzieci bardzo lubią się nimi bawić. Seria hero factory bez wątpienia może się okazać wspaniałym pomysłem na prezent na Mikołaja. Seria ta tworzy klocki w postaci robotów - postaci jednej ze znanych bajek.

Znajdziemy większa ilość serii takiego rodzaju, gdzie świat wykreowany przez lego nawiązuje do świata znanego z bajek, które dzieci znają. Możemy dostosować określonej serii do zainteresowań dziecka. Jedynym minusem klocków lego jest to, że często kosztują one dużo pieniędzy i musimy liczyć się większymi kosztami, gdy chcemy je naszemu dziecku sprezentować, jednak od czasu do czasu taki prezent dla dziecka na pewno da mu sporo radości.