dzieci

Klocki lego jako najlepszy pomysł na prezent dla chłopca praktycznie w każdym wieku

Klocki LEGO
Author: Oliver Ponsold
Source: http://www.flickr.com
Rodziciele, a zwłaszcza rodzice chrzestni, często łamią sobie głowę nad tym, jaki prezent zakupić dla uczniów w wieku ok. 10 lat. Dzisiejsza dostępność zabawek i ich rozmaitość sprawiają, że szkraby w każdym wieku mają w swoim kąciku do zabawy wręcz przerażające ilości plastikowych pojazdów czy przytulanek. W tak bogatym asortymencie niełatwo wybrać taką zabawkę, która spodoba się córce. Nie chodzi przecież o to, żeby ofiarować kolejny zeszyt z kolorowankami, który jeszcze w tym samym dniu wyląduje w kącie. Należy jednak podkreślić, że twórcy klocków lego świetnie wybrnęli z przedstawionej wyżej sytuacji, bo w pierwszorzędny sposób wyprodukowali zabawki, które dzieciom najprawdopodobniej nigdy się nie znudzą.

Niepowtarzalne chwile utrwalone na fotografiach. Kto wykona dla nas cudowne sesje zdjęciowe, jakie będą pamiątką na długie lata?

profesjonalny fotograf
Author: Arielle Croitor
Source: http://www.flickr.com
Spora ilość osób utrwala ważne momenty na fotografiach. Fotografowie mają wiele pracy na imprezach takie jak wesele albo komunia, ale robimy też sporo zdjęć na urlopach, spotkaniach rodzinnych itp. Sporo osób poza fotografiami uroczystości ślubnej i wesela, chce mieć także wykonaną sesję narzeczeńską, a gdy mały człowiek przyjdzie już na świat – sesję niemowlęcą. Czas całkiem szybko płynie, maluchy szybko się rozwijają, a my zapominamy, jak wyglądały tuż po narodzeniu.

6 pomysłów na zorganizowanie wspaniałej zabawy dla maluchów

Dziecko w samochodziku
Author: Raíssa Viza
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nie chcemy żeby nasze maluchy się nudziły i zamiast bawić się na dworze przesiadywały w domu, to na pewno należy zatroszczyć się o to, aby otrzymały jak największy wybór zabawek. A jeśli jeszcze mamy ogród, na którym mają szanse się pobawić oraz na który mają szanse wynieść te zabawki, to z pewnością bez żadnego kłopotu znajdziemy dla nich coś odpowiedniego, co będzie bezpieczne, interesujące i równocześnie spowoduje, że potomstwo wraz z kolegami będą miały szanse rozwijać własne kreatywne myślenie.

Na blogach parentingowych odnajdziemy mnóstwo interesujących porad, które bez wątpienia nam się przydadzą.

blog parentingowy
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Blogi tworzone przez rodziców są dzisiaj niesłychanie popularne. Odnajdziemy tam sporo interesujących rad i informacji odnośnie wychowywania dziecka.

Pages