dzieci

Powrót gier planszowych - dlaczego warto grać w gry planszowe, jakie rozwijają kreatywność

gra planszowa
Author: Howie Le
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy fajnie spędzać czas warto spędzać go z kimś bliskim. Powinniśmy jednak mieć jakąś wspólną zabawę. Nie muszą to być kolejne alkoholowe party, może to być coś o wiele bardziej interesującego. Ostatnio niesamowicie popularne są znowu gry planszowe. Kiedyś planszówki były jednym z najważniejszych sposobów na rozrywkę, w dzisiejszych czasach się to trochę pozmieniało. Dziś najważniejszy jest komputer. Jednak musimy pamiętać, że są również inne metody na spędzanie razem wolnego czasu.

Kupno chodzików dla pociechy w sieci opłaca się

Autko dla dziecka
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Niestety odwiedzając markety z zabawkami często okazuje się, że cena jaką trzeba zapłacić za taką zabawkę bardzo przekracza szanse finansowe opiekunów i rezygnują oni z nabycia tych najciekawszych modeli. Na szczęście coraz więcej opowiada się o tym, że tanie zabawki można nabyć przez internet, ponieważ w markecie producenta ich kwota jest mniejsza, ponieważ pozbawiona jest marży. W dodatku możemy też kupić zabawkę od kogoś, kto już ma starsze potomstwo i jej nie potrzebuje. Jeśli właściwie pomyślimy, to możemy nabyć wyśnioną zabawkę naszego potomstwa oraz równocześnie nie zrujnujemy swojego domowego budżetu.
Tags: 

Ciekawe rozwiązanie na wakacje dla naszego dziecka

atrakcje dla dzieci
Author: Ian D. Keating
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy ma tak wspaniale by mieć dwa miesiące wakacji. A w naszym kraju dzieci uczęszczające do szkoły dostają dwa miesiące wolnego. Ale dla rodziców nie jest to do końca komfortowa sytuacja. O ile, do przedszkoli niepublicznych można prowadzać dzieci cały rok, to już szkoły prywatne też dają dwa miesiące wakacji dzieciom. Z tego powodu trzeba zastanowić się, co, robić, by dziecko w przyjemny i bezpieczny sposób spędzało ten wolny czas.

Pages