dziecko

Każda matka poza cierpliwością potrzebuje również praktycznej pomocy

mama
Author: iStock
Source: iStock
Zajmowanie się dzieckiem, opiekowanie się nim, to zajęcie, jakich mało. Szkoda, iż nie rozumieją tego pojęcia nasi politycy traktując matki, jako osoby, które nie mają pracy, lecz są na wiecznych wczasach. Gdyby choć jeden z nich, zwłaszcza ten, co angażuje się w ten temat najczęściej pozostał z dzieckiem samemu jeden dzień. Wtedy by zaczaił, o czym mowa, choć byłaby to tylko drobna świadomość, szok, jaki szybko minął. Później zwierzałby się kumplom w Sejmie, jaka to fajna praca, a na samą myśl aż trzęsłyby się mu ręce, które z zawstydzenia chowa w kieszeniach marynarki…

O jakich rzeczach trzeba pamiętać, jeśli chcieć się będzie kupić jakiś prezent dla małego dziecka.

bądź zwycięzcą
Author: Julian Partridge
Source: http://www.flickr.com
Wielu dorosłych kupując prezent dla dziecka może mieć z tym duży problem. Wynika to z tego, że już maluchy mogą mieć swoje własne preferencje i zainteresowania, i dorośli mają obawy, że nie trafią z upominkiem.

Co powinniśmy kupić dla niemowlaka

Kąpiel małego dziecka
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
W momencie, gdy dowiadujemy się, że niebawem urodzi się nasz potomek dobrze wiemy, że musimy kupić dla niego wiele podstawowych rzeczy. Tego typu wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. Poza tym nie zawsze kobieta, która jest w ciąży może zrobić te zakupy. Przyszli tatusiowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, czego potrzeba, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.

Pages