dziecko

Każda matka poza cierpliwością potrzebuje również praktycznej pomocy

mama
Author: iStock
Source: iStock
Zajmowanie się dzieckiem, opiekowanie się nim, to zajęcie, jakich niewiele. Szkoda, iż nie rozumieją tej oczywistości nasi politycy traktując matki, jako osoby, które nie pracują, lecz są na wiecznych wczasach. Gdyby choć jeden z nich, szczególnie ten, co angażuje się w ten temat najczęściej został z dzieckiem samemu jeden dzień. Wtedy by zrozumiał, o czym mówimy, choć byłaby to tylko drobna świadomość, wstrząs, który szybko przeminął. Później zwierzałby się kumplom w Sejmie, jaka to bezproblemowa praca, a na samą myśl aż trzęsłyby się mu ręce, które z zawstydzenia ukrywa w kieszeniach marynarki…

Zakup prezentu urodzinowego nie musi oznaczać problemu i wielu zmarnowanych godzin

Prezent na dzień kobiet
Author: Empik
Source: Empik
Niewątpliwie trzeba zgodzić się ze stwierdzeniem, że łatwiej jest robić zakupy w dużych miastach, jak dla przykładu Katowice niż w mniejszych. Kupowanie w Katowicach każdego rodzaju prezentów nie powinno stanowić problemów. W Katowicach wybudowano cały szereg rozmaitych galerii handlowych, w których można nabyć wszelkie przydatne artykuły.

Dziecko w domu, czyli co warto na chwilę obecną zakupić dla dziecka

śpiące dziecko
Author: kala blankenship
Source: http://www.flickr.com
Dziecko to wielka odpowiedzialność. Każdy, kto decyduje się na to, by posiadać dzieci powinien zdać sobie z tego sprawę. Od wczesnych lat warto troszczyć się o swoją pociechę i zrobić wszystko, by niczego jej nie brakło. Dobrze wychowywane dziecko stanie się wspaniałym i pewnym własnej wartości dorosłym.

Upominki inne niż wszystkie – jak zaskoczyć siedmiolatka?

zabawki
Author: guldfisken
Source: http://www.flickr.com
Zbliżają się urodziny twego siedmiolatka, pragniesz czymś zaskoczyć dziecko, które właściwie wszystko już ma. Lego, laleczki, domki, układanki, komputer… Czy może być coś jeszcze, co sprawi potomkowi radość? Owszem, podpowiadamy!

Pages