Rozrywka dla Twojego dziecka? Jest wiele możliwości!

Dzieciństwo to w większość czas fantazji i magii. Tak to już jest, że w tym wieku dziecko powinno rozwijać się dokładnie w tych obszarach. Oczywiście, iż ważne jest wychowanie, obowiązkowość, dobre maniery, jednakowoż, zabawa, gry, bardzo rozwijają wyobraźnię i pozwalają naszemu dziecku na rozwój emocjonalny.

Lego Super Heroes
Author: Redazione Fuorigio.co
Source: http://www.flickr.com
Pamiętajmy jednakże, że liczą się mądre zabawy i inteligentny sposób spędzania czasu. Nie pozwólmy, by nasze dziecko grało bez ustanku w jakieś gry „strzelanki”, ażeby stale siedziało przy komputerze i serwowało po internecie. Znajomość najnowocześniejszych narzędzi jest niezwykle istotna, to prawda, jednak przesada to zły doradca. Co więc jest najlepsze dla dziecka?

Zdecydowanie zabawy, jakie w naturalny sposób rozwijają mózg, a więc te spędzone na zewnątrz, na dworze. Nic nie pomaga w rozwoju dziecka, jak poznawanie świata takim, jaki jest. Musimy więc oderwać go od telewizora czy komputera i zabrać na łono natury. Opisywać naturę, pokazywać i wyjaśniać czemu tak jest, a nie inaczej, co ważne, mówić do niego, jak do dorosłego i traktować poważnie, nie wyśmiewać z naiwności tylko zachwycać się jego wątpliwościami. Wiele z nich nas samych powinno zaskoczyć i będziemy zachwyceni tym nowym spojrzeniem na świat. tego typu rozrywka nie dość, że pożyteczna poznawczo to także wpływa na kondycje, ruch z naszym dzieckiem to sama przyjemność.

Jeśli jednak aura na dworze jest okropna, że nawet pies nie chce pójść na spacer, należy znaleźć coś ciekawego do roboty w domu. Niezawodne już od wielu lat, rozwijające wyobraźnie i uczące logicznego myślenia, są klocki lego. Zwłaszcza interesujący jest zestaw Lego super heroes. W Lego super heroes znajdziesz wszystko, co najbardziej fantastycznego w świecie Twoich ulubionych bohaterów. W tej fantastycznej grze odnajdziesz idealny wykreowany świat i niezwykłą zabawę.

Klocki lego
Author: Phil Oakley
Source: http://www.flickr.com
Historia w grze zachęca, by spróbować.

Znajdują się tam najbardziej niedobrzy złoczyńcy, których możesz znać z uniwersum Marvela, czyli Dr. Doom, Green Goblin czy Venom. Wszyscy oni łączą swoje siły, by zrobić bałagan na świecie. W Lego Marvel Super Heroes możesz sterować aż 150 postaciami. Wśród nich odnajdziesz Twoich ulubionych bohaterów, na przykład, Iron-Man, Spider-Man czy Hulk. Możesz także spotkać bohaterów, którzy jeszcze nie zawitali na srebrnym ekranie, wśród nich Spider-Woman czy Union Jack.
Powinniśmy przyznać, iż to fantastyczna zabawa, niezapomniane połączenie znanego produktu i cenionej marki lego. Perfekcyjne odwzorowanie świata Marvela, sporo interesujących dodatków, różnorodność bohaterów i poziomów to gwarancja najlepszej zabawy.