Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Pracowity okres dla biur podróży

Skończył się rok szkolny rozpoczął się więc czas żniw dla szeroko rozumianej turystycznej branży, i to nie tylko dla turystyki zagranicznej. W owym sektorze częstokroć umowy parafuje się dużo wcześniej.


Morze
Author: Dainis Matisons
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie dużym powodzeniem cieszą się przede wszystkim właściciele agroturystycznych gospodarstw nad morzem bądź nad jeziorami. Popularne domki poczynając od czerwca do lipca stają się towarem nadzwyczaj poszukiwanym Nad morzem nie jest wcale tak łatwo wyszukać wygodną lokalizację - te najcenniejsze kwatery są już prawdopodobnie zajęte, zostały już tylko teoretycznie mniej ciekawe kwatery.

Ja tymczasem jestem zwolennikiem właśnie mniej atrakcyjnych lokalizacji, nie jedynie ze względów finansowych. Z zasady takie noclegi są o wiele tańsze od tych zlokalizowanych tuż obok plaży, ale także dlatego iż mamy sposobność spacerując na plażę poznać atrakcyjne miejsca jakich nie znajdziemy w informatorach. Jest to wyjątkowo ciekawe w miejscowościach położonych w Bieszczadach albo innych punktach które są niedostępne ale owiane legendą, czy zwyczajnie mających opinię dziewiczych. Niekiedy przyznam w dziwnych miejscach możemy natknąć się na ciekawych ludzi i zadziwiające panoramy.

Bieszczady
Author: Przemyslaw Kozuch
Source: http://www.flickr.com
Przykładem mogą być kwatery jakie wynajmowałem w Kampinosie.

Czy ten tekst Ci się podoba? Jeżeli tak, to żeby zdobyć podobne dane na podnoszony wątek, spójrz na informacje, one na pewno również przykują Twoją uwagę.

Kilkanaście kilometrów od najogromniejszego miasta w kraju zbudziłem się rano i miałem przyjemność posłuchać łosi na rykowisku oraz obserwować bobry mając gdzieś w głowie świadomość że do stolicy jest 4 godzin piechotą przez las. Zniewalające wrażenie.


Ale nie wszyscy muszą lubić wrześniowe brzaski w lesie (we wrześniu studenci mają wakacje). Czasami mamy chęć zanurzyć się raz do roku w luksusie - nic prostszego, wystarczy określić gdzie, a następnie tylko wbić lokalizację w wyszukiwarce i przeszukać pensjonaty w pobliżu a na pewno znajdziemy takie pensjonaty, które będą nam opowiadać i poczujemy się jak niegdysiejsza arystokracja w kurorcie. Istnieje w naszym kraju wiele lokalizacji gdzie unosi się duch dawnych czasów gdy panowie nosili meloniki a damy parasolki nawet wówczas gdy nie deszcz nie padał, zaś większość kulturalnych ludzi nie używała przekleństw zwłaszcza w obecności pań.