wakacje

Nad polskie morze do Rowów - zestawienie sugestii

Wakacje nad morzem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach polskie wybrzeże Bałtyku jest równie atrakcyjne jak kurorty nadmorskie w innych krajach. Bo bywa, że często cudze idealizujemy a swego nie znamy. Nie jest to odpowiednie myślenie, bo naprawdę dobrze znać to, co posiadamy niemalże pod nosem.

Noclegi w Mikołajkach - jak znaleźć nocleg w dogodnej cenie

nocleg w hotelu
Author: Bernhard Wintersperger
Source: http://www.flickr.com
Najem noclegu wcale nie musi być niezmiernie kosztowny. Oczywiście z jakimiś kosztami musimy się liczyć, lecz multum obiektów noclegowych proponuje teraz noclegi w naprawdę dostępnych cenach.
Motele bądź hostele często mają dosyć wygodne noclegi, za jakie nie musimy wcale sporo płacić. Jeżeli więc nie zależy nam na jakichś wygodach, to za nocleg istotnie zdołamy zapłacić dosyć przystępną cenę
.

Wynajem domków w uroczych Mikołajkach

mazury
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Mikołajki to urocza miejscowość położona nad jeziorem Mikołajskim, która znajduje się w samym sercu Mazur. Pasjonaci przestronnych zielonych terenów i ładnych jezior, na pewno ochoczo odwiedzą ten okręg. Mikołajki to miasto znane wielu turystom, również żeglarzom, ponieważ właśnie tutaj mieści się kluczowy szlak wędrówek szuwarowych. W Mikołajkach nie brak różnorodnych imprez i atrakcji turystycznych, w lecie odbywają się tu liczne koncerty, festyny i festiwale, do tego miasteczko posiada szeroko rozwiniętą agroturystykę.

Czy da się spędzić wakacje na Pattaya? Prześwietlamy tę część Tajlandii.

Pattaya
Author: Richard Barton
Source: http://www.flickr.com
Często powtarzana opinia jest taka, że Pattaya to drogie, głośne i zasypane śmieciami miejsce i jeśli chce się zobaczyć fragment Tajlandii to każdy inny, ale nie ten. Jaka jest prawda? Czy warto pojechać w tamte okolice? Czy dobrze jest wybrać Pattaya last minute w atrakcyjnej cenie?

Pages