plaża

Spędź odpoczynek w Kołobrzegu i zobacz hotel nad morzem z atrakcjami

basen
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Wyjazd nad morze to wyborny sposób nie tylko na spędzenia urlopu, ale i podreperowanie zdrowia. Powietrze nasycone jodem polepsza odporność, a kąpiel w słonej, morskiej wodzie dodatnio wpływa na organizm.
Nadchodzi okres wolny od nauki i w takim przypadku wskazane jest spędzić ferie w Kołobrzegu. Dla kuracjuszy i podróżników największą atrakcją Kołobrzegu jest jego nadmorskie miejsce, które charakteryzuje się mikroklimatem o cechach leczniczych, oraz śliczną, sześciokilometrową piaszczystą plażą.

Miasto Kołobrzeg - historia oraz atrakcje|atrakcje oraz historia. Dowiedz się, co warto zwiedzić nad morzem

Kołobrzeg
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Kołobrzeg to jedno z najstarszych miast w naszym kraju - początki jego dosięgają VII stulecia. Na obszarze współczesnego Budzistowa mieszkańcy założyli tu kolonię, która po pewnym czasie przekształciła się w grodzisko. W XIII stuleciu osada została przeniesiona w miejsce ujścia Parsęty do Bałtyku. W 1255 r. Kołobrzeg pozyskał prawa miejskie stając się ówczesnym ośrodkiem handlu oraz rybołówstwa.

Organizujemy udane wakacje! W jaki sposób wybrać ofertę gwarantującą doskonałe wczasy?

wakacje
Source: www.orlica.pl
Niewątpliwie wakacje są czasem, który chcemy spędzić w sposób absolutnie niezapomniany. To naturalne, że kiedy tylko zbliża się okres wakacyjny z zapartym tchem przeglądamy wszelkie oferty wycieczek, jakie mają zapewnić nam zarówno relaks, jak i interesujące atrakcje. W zależności od naszych upodobań, biura podróży udostępniają mnóstwo ciekawych rozwiązań, dotyczących zarówno wycieczek na terenie kraju, jak też wczasów zagranicznych.

Pages