łóżeczko

Przygotowujesz wyprawkę dla niemowlaka? Dowiedz się, jakie ubranka należy kupić

Dzieci
Author: iStock
Source: iStock
Oczekiwanie, gdy maluch przyjdzie na świat, to czas dużych przygotowań. Bobasowi potrzebny jest własny pokój, a już z pewnością łóżeczko, w którym będzie spędzało większość czasu w pierwszym etapie życia. Poza kołyską, butelkami, oliwkami, wózkami i kocykami zakupić trzeba też ubrania, z których część weźmiemy już do szpitala. Co powinno być w takiej wyprawce, by w ciągu pierwszych tygodni nie biegać za jeszcze jednymi śpiochami bądź czapeczką?

Łóżeczko dla naszego małego szkraba

łóżeczko
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Jest kilka niezbędnych rzeczy, o które należy zadbać, gdy wiemy, że u nas w domu będzie mieszkało małe dziecko. Do takich rzeczy na sto procent należy m.in. łóżeczko. Jeśli chodzi o łóżeczka dziecięce to jest bardzo duży wybór. Dlatego naprawdę dobrze wcześniej zainteresować się tą sprawą, by potem za bardzo się nie denerwować. Można iść do sklepu z asortymentem, który jest dostosowany dla małych dzieci lub poszukać pasującego nam łóżeczka w sieci. Możemy też odkupić łóżeczko od znajomych.

Przyjście dziecka na świat – co może okazać się przydatne?

śpiące dziecko
Author: Jillian
Source: http://www.flickr.com
Chyba nikogo nie należy przekonywać do tego, że pojawienie się dziecka na świecie to naprawdę podniosły moment w życiu każdej świeżo upieczonej mamy oraz mężczyzny, który właśnie został tatą. Na pojawienie się dziecka na świecie czeka się aż dziewięć miesięcy. Jest to czas, który powinno się wykorzystać na skompletowanie wyprawki. Pojawia się pytanie, co powinna ona zawierać.

Organizujesz spotkanie z świeżo upieczonymi rodzicami? Sprawdź, jaki prezent ich ucieszy!

disney
Source: flickr.com
Nadchodzi czas Bożego Narodzenia, zatem pora wizyt rodzinnych i... dawania prezentów. Nie zawsze jest to zadanie łatwe, ale robi się ono niesłychanie trudne, kiedy planujemy się spotkać z młodymi rodzicami.