łóżeczko

Przygotowujesz wyprawkę dla niemowlaka? Dowiedz się, jakie ubranka należy kupić

Dzieci
Author: iStock
Source: iStock
Oczekiwanie, gdy maleństwo się urodzi, to czas ogromnych przygotowań. Szkrabowi niezbędny jest własny pokój, a już na pewno łóżeczko, w jakim będzie spędzało większą część czasu w początkowym etapie życia. Poza łóżeczkiem, butelkami, oliwkami, wózkami i kocykami kupić trzeba też ubranka, z których część zabierzemy już do szpitala. Co powinno mieścić się w takiej wyprawce, by w ciągu pierwszych tygodni nie biegać za następnymi śpiochami albo czapeczką?

Przyjście dziecka na świat – co może okazać się przydatne?

śpiące dziecko
Author: Jillian
Source: http://www.flickr.com
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że pojawienie się dziecka na świecie to naprawdę ważny moment w życiu każdej kobiety, która dopiero co została mamą oraz mężczyzny, który właśnie został tatą. Na przyjście maluszka na świat czeka się aż dziewięć miesięcy. Jest to czas, który powinno się wykorzystać na zebranie wyprawki. Pojawia się pytanie, co musi ona zawierać.

Organizujesz spotkanie z świeżo upieczonymi rodzicami? Sprawdź, jaki prezent ich ucieszy!

disney
Source: flickr.com
Nadchodzi czas Bożego Narodzenia, zatem pora wizyt rodzinnych i... dawania prezentów. Nie zawsze jest to zadanie łatwe, ale robi się ono niesłychanie trudne, kiedy planujemy się spotkać z młodymi rodzicami.

Łóżeczko dla naszego małego szkraba

łóżeczko
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Jest kilka podstawowych rzeczy, o które należy dbać, kiedy wiemy, że w naszym domu zamieszka małe dziecko. Do takich rzeczy na sto procent należy między innymi łóżeczko. Jeżeli chodzi o łóżeczka dziecięce to mamy ogromny wybór. Dlatego naprawdę dobrze wcześniej zainteresować się tematem, by później za bardzo się nie denerwować. Możemy pójść do sklepu z asortymentem, który jest przeznaczony dla niemowląt albo poszukać idealnego łóżeczka w sieci. Można też odkupić łóżeczko od kogoś znajomego.