góry

Z jakiego powodu nasze góry cieszą się tak dużą popularnością wśród turystów, gdzie najlepiej szukać noclegów.

noclegi w górach
Author: ecodallaluna
Source: http://www.flickr.com
Co roku góry w naszym kraju odwiedzają miliony turystów, i to w zasadzie we wszystkie pory roku. Zima to rzecz jasna okres szaleństw na śniegu, setki ośrodków narciarskich i snowboardowych czekają na wielbicieli takiej aktywności. Szczególną popularnością cieszy się czas świąteczny i ferie zimowe, wtedy zdecydowana większość noclegów jest wynajęta i ciężko cokolwiek wolnego znaleźć.

Co ciekawego można zobaczyć w rejonie Kotliny Kłodzkiej, turystyczna baza tego rejonu.

most w Kłodzku
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Planując jakieś ciekawe wakacje w naszym kraju ze spokojem można brać pod uwagę Kotlinę Kłodzką. W pierwszej kolejności zachęca ona swoich gości wyjątkowymi walorami zdrowotnymi, o czym najlepiej świadczy kilka uzdrowisk i więcej niż dwadzieścia sanatoriów.

Czemu opłaca się pojechać na Podhale? Czy trasy górskie to główna atrakcja tych rejonów?

widok na góry nocą
Author: oskar karlin
Source: http://www.flickr.com
Pośród wielu pomysłów spędzenia wolnego czasu pojawia się często jeden ogromnie interesujący. Mowa o Podhalu, które zapewnia całą masę miejsc ciekawych zarówno pod względem przyrodniczym, architektonicznym jak też kulturowym. Co jest tak ciekawego w tym rejonie, iż ściąga co roku tylu turystów?

Jak zaplanować rewelacyjny wypad?

wyjazd
Dla większości ludzi wycieczka w każde miejsce to niewątpliwa przyjemność. Przecież często na co dzień nasze bytowanie jest raczej szare. Chodzimy do tej samej pracy, realizujemy podobne obowiązki, widzimy tych samych ludzi, jesteśmy w tych samych miejscach. Jeżeli więc chcemy trochę się oderwać od rzeczywistości, coś odmienić, wnieść do swego życia niewielki chociaż powiew świeżości – bezsprzecznie dobrze gdzieś wyjechać. Gdzie? To już kwestia indywidualna. Każdy z nas ma w końcu jeśli o to chodzi nieco odmienne upodobania. Niektórzy z nas lubią podróże krajowe, inni poza Polskę.

Pages