góry

Z jakiego powodu nasze góry cieszą się tak dużą popularnością wśród turystów, gdzie najlepiej szukać noclegów.

noclegi w górach
Author: ecodallaluna
Source: http://www.flickr.com
Co roku nasze góry odwiedzają miliony turystów, i to w zasadzie przez cały rok. Zima to oczywiście czas szaleństw na śniegu, setki snowboardowych i narciarskich czekają na wielbicieli tych sportów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się czas świąteczny i ferie zimowe, wtedy zdecydowana większość noclegów będzie wynajęta i ciężko trafić na coś wolnego.

Jak zaplanować rewelacyjny wypad?

wyjazd
Dla większości ludzi wyjazd gdziekolwiek to niewątpliwa przyjemność. Przecież często na co dzień nasze życie jest raczej nudne. Chodzimy do jednej pracy, wykonujemy podobne obowiązki, widzimy tych samych ludzi, jesteśmy w tych samych miejscach. Jeżeli zatem chcemy odrobinę się oderwać od codzienności, coś odmienić, wnieść do swojego życia mały choć powiew świeżości – niezaprzeczalnie warto gdzieś pojechać. Gdzie? To już kwestia indywidualna. Każdy z nas ma w końcu jeżeli o to chodzi nieco odmienne upodobania. Niektórzy z nas lubią podróże krajowe, inni zagraniczne.

Jakim sposobem przygotować się na letni wypad w góry

Piękno gór
Source: bestoutdoorphotos.com
Zamierzasz spędzić czas wolny w górach? To bardzo dobry pomysł, ale do podobnej eskapady trzeba się rzetelnie przygotować. Bardzo istotna jest twoja kondycja, a także ekwipunek, który zamyślasz z sobą zabrać. Od zawartości plecaka zależy nie jedynie twój komfort, lecz również bezpieczeństwo w czasie górskiej eskapady. Jakie oprzyrządowanie wziąć z sobą w góry, dowiesz się z tego artykułu.

Pages