wypoczynek

Nad polskie morze do Rowów - zestawienie sugestii

Wakacje nad morzem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
W naszych czasach polskie wybrzeże Bałtyku jest równie atrakcyjne jak kurorty nadmorskie w pozostałych państwach. Bo zdarza się często cudze chwalimy a swego nie znamy. Nie jest to odpowiednie myślenie, bo rzeczywiście powinniśmy znać to, co jest niemal pod nosem.

Wakacje już niedługo, czyli już dzisiaj warto rozpocząć planować

morze bałtyckie
Author: mmlolek
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludziom wydaje się, że do letnich ferii jeszcze wiele czasu. Wprawdzie zostało jeszcze kilka miesięcy, ale mimo wszystko już w najbliższym czasie należy zacząć zastanawiać się nad tym, gdzie udamy się tym razem. Wśród popularnych kierunków znajdują się tereny położone nad morzem oraz w górskich częściach naszego kraju. Morze cieszy się wielką popularnością pośród tych, którzy wakacje lubią spędzać na wypoczywaniu.

Kołobrzeg, tutaj nie ma mowy o nudzie!

urlop
Author: Ludo
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku nad polskie wybrzeże ściągają miliony turystów. Przyczyna jest jedna. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak tutaj. Dużych, białych i z drobnym piaskiem. Mając ten fakt na uwadze, nie musimy podróżować do Portugalii czy na Malediwy, aby na własnej skórze odczuć upalne słońce i naładować akumulatory na resztę roku.

Wakacje tuż tuż, czyli w tym roku spędzamy je w górach

piękne góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Nim się obejrzymy, a nadejdą letnie dni. Także z nimi czas letniego wypoczynku, na jaki wielu z nas z wielkim żalem czeka. W letni czas większość osób decyduje się na wyjazd nad morze. W tym roku warto mimo wszystko wybrać inaczej i wziąć pod uwagę wczasy w górach.

Pages