wypoczynek

Co to jest rafting oraz w jakich miejscach dobrze jest go uprawiać? Czy istnieją takie miejsca w naszym kraju?

spływ pontonowy w Bardo
Rafting, czyli turystyczna odmiana spływu rzecznego, to świetna forma uatrakcyjnienia urlopu. Na Dolnym Śląsku jest bardzo dużo ciekawych miejsc, jakie mają bogatą historię. Spora część obszaru tego województwa to tereny górzyste, poprzecinane rzekami, dzięki temu z powodzeniem możliwe jest by ćwiczyć rafting
.

Nad polskie morze do Rowów - zestawienie sugestii

Wakacje nad morzem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach polskie morze jest tak samo atrakcyjne jak kurorty nadmorskie w innych państwach. Bo zdarza się często cudze zachwalamy a tego, co u nas nie znamy. Nie jest to zachowanie na miejscu, bo rzeczywiście powinniśmy poznać to, co posiadamy niemal pod nosem.

Urok domków kaszubskich

na Kaszubach
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Odpoczynek za miastem wcale nie musi być wymagający finansowo, o czym stale przekonują nas kolejne osoby wyjeżdżające oraz podróżujące z bliskimi za grosze. W tym celu warto sprawdzać atrakcyjne ceny na różnych portalach w sieci, a także możemy brać udział w kolejnych konkursach tematycznych. To właśnie w nich często jest do wygrania niezwykły voucher na wyjazd.

W jaki sposób zaplanować wyjazd w Polsce?

odpoczynek nad morzem
Author: David Schiersner
Source: http://www.flickr.com
Podczas gdy sporo osób decyduje się na urlop poza granicami kraju, dalej rzeczywiście niemałą popularnością pochwalić się mogą polskie miejscowości turystyczne, które każdego lata pełne są turystów. Zdecydowanie szczególnie popularne pod tym względem są miasta nad morzem i sąsiedztwo Zakopanego. To właśnie tu rokrocznie pojawiają się rzesze turystów. Jak zaplanować sobie wypoczynek na terenie kraju?

Pages