gadżety

Upominki inne niż wszystkie – jak zaskoczyć siedmiolatka?

zabawki
Author: guldfisken
Source: http://www.flickr.com
Zbliżają się urodziny twego siedmiolatka, pragniesz czymś zaskoczyć dziecko, które właściwie wszystko już ma. Lego, laleczki, domki, układanki, komputer… Czy może być coś jeszcze, co sprawi potomkowi radość? Owszem, podpowiadamy!

Skąd brać konieczną wiedzę dotyczącą zajmowania się potomstwem? Jakie są możliwości?

dziecko
Author: David D
Source: http://www.flickr.com
Z niecierpliwością oczekiwany potomek wreszcie pojawił się w naszym życiu. Niby zanim to nastąpiło przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia, natomiast i tak czujemy się niedoinformowani. Wydaje nam się, iż brak nam istotnej wiedzy. Należy pocieszyć się tym, że instynkt macierzyński oraz opieka nad potomstwem, to coś zakorzenionego w nas głęboko. Część rzeczy wykonujemy jakby odruchowo. Jednak wciąż istnieje w nas potrzeba poszukiwania dodatkowej wiedzy, szukania odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Dużo informacji przekażą nam matki, położne albo przyjaciółki.

Jakie przedmioty albo gadżety ci świeżo upieczeni, a także ci doświadczeni rodzice zazwyczaj kupują w sieci

vader
Author: Nestor Galina
Source: http://www.flickr.com
Partnerzy oczekujący narodzin dziecka, zwłaszcza tego pierwszego, czas 40 tygodni wykorzystać mają także na przygotowanie wyprawki. Ci najbardziej przezorni zaczynają chodzić po sklepach o wiele za wcześnie, a pozostali kupują cały ekwipaż na ostatnią chwilę. Bodajże w najbardziej niekorzystnej sytuacji są rodzice nowicjusze, bo dopiero zaczynają zbierać cenne doświadczenie, a także muszą uczyć się na własnych błędach.

Upominek dla pociechy – jaki najlepiej wybrać? Zgodny z życzeniem czy rozwijający? Oto kilka dobrych propozycji

gra planszowa
Author: Angelia Sims
Source: http://www.flickr.com
Urodziny, dzień dziecka, Wigilia – okazji do kupna podarunków swoim dzieciom jest naprawdę sporo. Niejednokrotnie lubimy obdarowywać nimi także maluchy innych członków rodziny – a zatem siostrzeńców, bratanków, wnuczki, wnuków. Co jednak najlepiej zakupić? Czy z każdym razem powinno się kierować się życzeniami najmłodszych? Czy to, co ich uszczęśliwi, faktycznie jest dla nich najodpowiedniejsze, idealne? Niekoniecznie. Dobrze, aby podarunki oprócz gwarantowania uśmiechu także czegoś nauczały, wpływały na rozwój.

Pages