gadżety

Upominki inne niż wszystkie – jak zaskoczyć siedmiolatka?

zabawki
Author: guldfisken
Source: http://www.flickr.com
Zbliżają się urodzinki twojego siedmiolatka, chcesz czymś zaskoczyć potomka, które właściwie wszystko już posiada. Lego, lalki, kuchenki, układanki, laptop… Czy może być coś jeszcze, co sprawi dziecku radość? Tak, podpowiadamy!

Upominek dla pociechy – jaki najlepiej wybrać? Zgodny z życzeniem czy rozwijający? Oto kilka dobrych propozycji

gra planszowa
Author: Angelia Sims
Source: http://www.flickr.com
Urodziny, dzień dziecka, gwiazdka – okazji do zakupów podarków swoim dzieciom jest naprawdę wiele. Niejednokrotnie lubimy obdarowywać nimi również maluchy innych członków rodziny – czyli siostrzeńców, bratanków, wnuczki, wnuków. Co jednak najlepiej zakupić? Czy z każdym razem powinno się kierować się pragnieniami najmłodszych? Czy to, co ich uszczęśliwi, faktycznie jest dla nich najodpowiedniejsze, idealne? Nie zawsze. Warto, żeby podarunki oprócz gwarantowania uśmiechu także czegoś nauczały, rozwijały.

Na wyprawę rowerową warto wziąć najlepszy plecak? Wiesz jaki wybrać? Powinieneś zwrócić uwagę na kilka czynników

Plecak rowerowy
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
Niedawno zaczął się sezon na jazdę na rowerze. Można stwierdzić: w końcu! W końcu pojawiło się słońce i wysokie temperatury. Nareszcie można zaplanować dłuższe i krótsze wyjazdy, a co najważniejsze nic nie przeszkadza, aby jeździć, gdzie tylko chcemy. Żeby jednak wybrać się na tego rodzaju rowerową podróż musimy się dobrze przygotować.

Akcesoria, jakie musi zakupić każdy smakosz dobrych trunków

alkohol i kieliszki
Author: Daniel70mi
Source: http://www.flickr.com
Będą takie akcesoria, jakie powinien mieć każdy miłośnik dobrego alkoholu, niezależnie, czy chodzi o przedmioty do użytkowania na własną rękę, czy do lokalu. Są to różnego rodzaju kieliszki, szklanki, bądź inne naczynia.

Pages