miasto

Atrakcje południa Polski

zakopane
Source: www.morguefile.com
Miasto Zakopane to dla gro z nas zimowa stolica Polski. Każdego roku jest ono nawiedzane przez tysiące gości nie tylko z Polski, ale też coraz częściej przez turystów zza naszej wschodniej granicy. Dlaczego tak się dzieje? Atrakcje zakopane ma jedyne w swoim rodzaju i to one właśnie tworzą wyjątkowy klimat tegoż miejsca. Atrakcje zakopane są wyjątkowo charakterystyczne. Jedną z z nich jest niewątpliwie Kolejka na Kasprowy Wierch. Cieszy turystów blisko od osiemdziesięciu lat. Została zbudowana jeszcze przed II wojną światową. Na szczyt Kasprowego Wierchu kolejka dowozi turystów w 12 minut. Potem możemy udać się na pieszą wycieczkę w sam dół Zakopanego.

Jeżeli wybieramy się nad Bałtyk, warto wybrać Kołobrzeg. Sprawdź najważniejsze powody

Hotel
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Chociaż jest gwarnym miastem, cieszy się tytułem uzdrowiska. Kołobrzeg to spory ośrodek turystyczny, największych rozmiarów uzdrowisko nad polskim morzem oraz miasto, w którym życie tętni przez cały czas. Kołobrzeg, jak na ważny ośrodek miejski oraz turystyczny przystało, może zaoferować turystom moc atrakcji i rozrywek na wysokim poziomie. Jako znane i cenione uzdrowisko może zagwarantować wszystkim kuracjuszom wiele okazji do świetnego wypoczynku oraz rekreacji, przykładowo sanatorium Kołobrzeg.

Miejsce do spania w mieście Legnica

hotel
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Polska to wspaniały kraj i w wielu miejscach jesteśmy w stanie się o tym przekonać prawie w każdym miejscu. Rzeczywistość jest taka, że często wychwalamy cudze a swego nie znamy. Jednak, gdy przykładowo okazuje się, że musimy jechać do Legnicy i wreszcie tam docieramy, to rozpoczynamy rozmyślania czy przypadkiem nie trafiliśmy do jakiegoś ślicznego, mniejszego, zagranicznego miasteczka.

Wrocław rozkocha w sobie każdego! Co powinnyśmy zwiedzić i na co zwrócić uwagę, spacerując po wrocławskich uliczkach?

Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to bez dwóch zdań miasto, z którego możemy być dumni, miasto, które jest rozpoznawane przez osoby z innych krajów. Obok Gdańska, Warszawy czy Krakowa to jedno z najsłynniejszych miejsc w Polsce, chętnie odwiedzane przez turystów, jak i samych Polaków. Wrocław kipi życiem, zarówno w ciągu dnia jak i w nocy, nie tylko za sprawą przyjezdnych, ale także za sprawą studentów, którzy chętnie we Wrocławiu osiadają na czas studiów. Wrocław to bardzo atrakcyjne miejsce dla studentów.

Pages