gra

Czy wiemy jakie zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka powodują najwięcej zadowolenia?

zabawka
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Kupujmy sprawdzone marki

Jeśli wybieramy jakiś przedmiot dla potomstwa, nie istotne czy to ubiór, jedzenie czy zabawka, pragniemy aby okazało się ono jak najwyższej jakości, dzięki czemu będziemy mieli poczucie, że zapewniamy mu wszystko co konieczne do prawidłowego rozwoju. Ale jak poznać, co jest odpowiednie dla naszego dziecka, skoro sklepowe półki gną się od nadmiaru przeróżnych produktów, a człowiek w zetknięciu z tym wszystkim czuje się zupełnie zagubiony?

Gry planszowe – rewelacyjna i ponadczasowa zabawa dla dzieci

gra dla dzieci
Author: VasenkaPhotography
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach można zapewnić dzieciom rozmaite formy rozrywki. Przykładowo dawno nie było do kupienia tylu rozmaitych gier i zabaw – od ciekawych komputerowych gier edukacyjnych oraz zręcznościowych aż po gry sportowe. Nie są jednakże to zabawy dla wszystkich dzieci – ponadto gry na konsolę, choć nieraz zapewniają rozrywkę, wywołują czasem znużenie oczu, brak ruchu i niewłaściwą postawę, dlatego też nie powinny stanowić jedynej rozrywki.
Tags: 

Zabawki a wiek dziecka

dzieci
Author: Dan Cake
Source: Dan Cake
Każdemu rodzicowi zależy na tym, by dziecko czyniło postępy w rozwoju szybko i bez kłopotu. Uczymy maluchy stawiania literek, czytać, liczyć, orientowania się w otoczeniu. Działamy na wiele sposobów. Jednym z bardziej znanych jest rozwijanie wyobraźni dziecka edukacyjnymi zabawkami. Jakiego typu zabawki edukacyjne są obecnie popularne? Jest parę, niektóre z nich z pewnością pamiętamy ze swojego dzieciństwa.

Gra, która dzięki ciekawemu pomysłowi doczekała się kilku odsłon

Pad, gry na kolsolę
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Gra, która powstała w 1933 roku i była niezaprzeczalnym liderem wśród wielu graczy. Stała się dosłownie i w przenośni strzałem w sedno tego, co najlepsze. realnie, bo to typowa strzelanka, która jest najbardziej popularną grą tego rodzaju na świecie, a w przenośni, bo wiele osób został do niej przekonany. Doom, bo o tą grę chodzi to science-fiction, gdzie fabuła ma bardzo istotne znaczenie. Ludzie skolonizowali wiele planet m.in. Marsa i jego satelity. Na przejętych satelitach stworzono bazę wojskową, trafia tam główny bohater, czyli postać, którą możemy prowadzić.

Pages