pociechy

Jak powinniśmy ubierać nasze dzieci? Sprawdź wybrane przykłady.

dzieci
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Gdy nasze dzieci zjawiają się na świecie, chcemy podarować wszystko, co najlepsze. Najczęściej jest tak, że rodzice wyrównują swoim dzieciom własne braki z dzieciństwa. Jeśli więc ktoś wychowywał się w latach 80. ubiegłego wieku, może uskarżać się na pewien kompleks na tle mody. Wówczas zazwyczaj odziedziczało się ciuchy po starszych krewnych. Oprócz tego, wszyscy nosili podobne rzeczy. W dzisiejszej modzie panuje wielka swoboda. Posiadamy dostęp do wszelkich, renomowanych marek. Dzisiaj może nas hamować jedynie cena na metce.

Czy jest możliwe skłonić dzieci do bardziej tradycyjnej rozrywki, jak gry planszowe? Okazuje się, że jak najbardziej

gry planszowe
Author: Rikki's Refuge
Source: http://www.flickr.com
Gry dla dzieci bardzo często mają kształtować nasze pociechy, ale są również takie w których nasi najmłodsi uczą się niedobrych nawyków, jakich rodzice preferowaliby raczej unikać. Gry wprowadzają do życia dzieci złe zachowania i dużo emocji. Gry strzelanki czy też gry bijatyki bardzo ciekawią nasze dzieci, ale uczą je przemocy, która może udzielać się w życiu codziennym.

Dziecięcy świat, czyli nie wyłącznie zabawki są wymagane

dziecko, mama,
Author: Luci Correia
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością większość osób słyszało chociażby raz słyszała coś na temat włoskiej lekarce Marii Montessori, która z początkiem lat XX wieku stworzyła nowy system wychowania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Metoda opracowana przez Marię Montessori opiera się generalnie na zabawie.

Pages