kurort

Bułgaria last minute, kontra Cypr last minute - a więc, gdzie najwspanialej udać się na czas wakacyjny w końcowej chwili

Ciechocinek
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Chciałbyś zorganizować sobie wakacje, jednak nie masz jak? Skorzystaj z alternatywy "last minute"! Z naszej osobistej strony polecamy kilka lokalizacji: Bułgarię, Cypr a także coś mocniej szczegółowego - miasteczko Costa Brava w Hiszpanii!

Kołobrzeg, tutaj nie ma mowy o nudzie!

urlop
Author: Ludo
Source: http://www.flickr.com
Co roku nad polskie wybrzeże ściągają tłumy turystów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak w naszym kraju. Szerokich, białych i z miękkim piaskiem. Toteż, nie musimy lecieć do Chorwacji czy Egiptu, po to by na własnej skórze poczuć gorące słońce i nacieszyć się pięknymi widokami.

Rozszerzanie oferty hotelowej w sezonie jako szansa na pozyskanie większej ilości gości.

Kołobrzeg
Author: brzeszczot
Source: www.sxc.hu
Każdy, kto zajmuje się wynajmowaniem pokoi nad morzem wie świetnie o tym, że każdego roku trzeba się bardziej postarać o zainteresowanie gości. Rośnie współrywalizacja w branży, a razem z tym i rosną oczekiwania klientów z tego względu rozszerzanie oferty usług świadczonych w hotelach w trakcie sezonu jako okazja na pozyskanie większej ilości gości jest obecnie czymś czego nie można pominąć.